Home Góry / treking WOŚP 2024 – 5 licytacji na 32 finał – tu wszystko gra OK!

WOŚP 2024 – 5 licytacji na 32 finał – tu wszystko gra OK!

by Magdalena Krychowska
0 komentarz

To już 5 raz malenowe oko gra wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. O Malenowych wspomnieniach z początków orkiestry, kiedy pewno części z Was nie było na świecie możecie przeczytać w poście z 30 finału. W tym roku przygotowałam dla Was 5 zdjęć z Karakorum oraz z Kaukazu.
Poniżej przedstawię Ci wszystkie aukcje wraz z linkami. Zapraszam serdecznie do licytowania. Nie każ mi długo czekać na ten magiczny moment, w którym widzę, że ktoś zalicytował i zdjęcie znajdzie napewno swojego nabywcę, a orkiestrową skarbonkę zasili całkiem fajna kwota.
No to zaczynamy, zerknij co tam Malenowe Oko w kadr pochwyciło.

Zapraszam do licytacji mojego zdjęcia, które wykonałam w Gruzji na początku sierpniu 2023 roku o poranku w bazie Meteo pod Kazbekiem (3.600 mnpm). To była przepiękną chwila. Siedziałam na kamieniu jedząc owsiankę i pijąc kawę, baza powoli budziła się do życia, Kaukaz również. Surowość kamiennej bazy Meteo, skąd wyrusza się ku szczytowi Kazbeku niesłychanie kontrastowała z poranną panoramą gór, pode mną rozpościerał się wielki błękit pobliskich szczytów i nieba oraz biel chmur. To była magia. Następnego dnia zdobyłam Kazbek.
Dane techniczne:

Zapraszam do licytacji mojego zdjęcia, które wykonałam w Pakistanie w sierpniu 2022 roku podczas trekingu do Memoriału Gilkeya pod K2. Zdjęcie przedstawia górę Mitre – jest to przepiękny szczyt wznoszący się niedaleko Concordii (4.600 mnpm) – miejsca skrzyżowania lodowca Baltopro oraz Godwin-Austen. Mitre Peak ma wysokość 6025 mnpm i jest przepiękną górą, to taki archetyp góry – strzelista, surowa, a jednocześnie niewypowiedzianie piękna.
Dane techniczne:

Zapraszam do licytacji mojego zdjęcia, które wykonałam w Gruzji w sierpniu 2023 roku podczas drogi na Kazbek. Zdjęcie przedstawia schronisko Alti Hut na wysokości 3014 mnpm w promieniach wschodzącego słońca.

Dane techniczne:

Zapraszam do licytacji mojego zdjęcia, które wykonałam w Pakistanie w sierpniu 2022 roku podczas trekingu do Memoriału Gilkeya pod K2. Zdjęcie przedstawia miejsce, którego już nie ma.Miejsce, które pojawiło się na parę dni i zniknęło. Jest zarówno niesamowicie piękne jak i smutne. Lodowce ulegają destrukcji w wyniku zmian klimatu, lodowiec Baltoro tak jak inne z roku na rok się kurczy. Na zdjęciu widać świeży „obryw” lodowca, który odsłonił piękne wnętrze koloru ultramaryny. Gdy pare dni później wracałam spod K2 próżno można było szukać pięknych kolorów. To miejsce pokrył lodowcowy pył.
Dane techniczne:

Zapraszam do licytacji mojego zdjęcia, które wykonałam w Gruzji na początku sierpniu 2023 roku w bazie Meteo pod Kazbekiem (3.600 mnpm). Zdjęcie zostało wykonane podczas trekingu aklimatyzacyjnego na wysokości około 4.000 mnpm. Przepiękne były te rdzawe skały spowite mgłami.


Dane techniczne:

Mam nadzieję, że aukcje przypadną Ci do gustu. Daj znać swoim znajomym, może też będą chcieli zalicytować. Dajmy się ponieść temu corocznemu szaleństwu. Niech gra, niech trwa. Do końca świata i o jeden dzień dłużej.

A tym czasem zapraszam Cię do polubienia malenowego FP na Facebooku  – dołącz do ponad 3.000 obserwujących oraz profilu na Instagramie, gdzie kilka razy w tygodniu , albo kilka razy w roku 😉 pojawiają się nowe zdjęcia i instastory. 
Lubisz malenową działalność? Nie krępuj się i postaw mi kawę 🙂 a jeśli nie chcesz przegapić kolejnego to koniecznie zapisz się do Newslettera -> Zapisuję się teraz! 

Może Cię również zainteresować:

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ta strona korzysta z plików cookies do prawidłowego działania bloga, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na blogu i prowadzić działania marketingowe. Czy wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Więcej informacji w Polityce Prywatności

Polityka Prywatności
Close