Home Variamyśli i historie Hello WordPress

Hello WordPress

by Magdalena Krychowska
0 komentarz

Lecąc na Filipiny postanowiłam odświeżyć moją przygodę z blogowaniem. Niestety z powodów dużych problemów z jakością połączenia z internetem regularne dodawanie zdjęć okazało się niemożliwością. Z czasem ogrom wrażeń i zdjęć był tak wielki, że i chęć gdzieś się rozpłynęła. Postanowiłam przekopiować tamte notki z blogspotu i rozpocząć raz jeszcze. I oto jestem.

Okiem Maleny. O czym to będzie blog? O podróżowaniu, chwytaniu chwil aparatem lub telefonem, smakowaniu życia. Chcę aby przyczynkiem do każdego wpisu było jedno z moich zdjęć, albo całkiem odwrotnie, by któreś ze zdjęć ilustrowało to co teraz mi w głowie i duszy gra.

Gdy wyjeżdżam staram się pisać dzienniki. Ręcznie, z trudem, w autobusie trzęsącym niemożebnie, w samolocie, czekając na posiłek, przy kawie, zasypiając i walcząc z powiekami co jak z ołowiu, a tyle do opisania. Stary zwyczaj, który zawdzięczam rodzicom. Gdy wypływałam z Tatą w rejsy każdego dnia miałam notować to co się zdarzyło, gdzie byłam. Początkowo tego nie znosiłam, z czasem zrozumiałam ile tracimy wspomnień,wrażeń, jak inne wydają nam się nasze dawne myśli.

Dziś początek bloga i 80 urodziny XIV Dalajlamy. Wiele lat marzyłam aby zrobić zdjęcie buddyjskiego mnicha, udało mi się to zeszłej jesieni w Kambodży. Zdjęcie wykonane niedaleko wejścia do Angkor Wat.

Good Night and Good Luck

Malena

moje marzenie - zdjęcie buddyjskiego mnicha

moje marzenie – zdjęcie buddyjskiego mnicha

 

Może Cię również zainteresować:

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ta strona korzysta z plików cookies do prawidłowego działania bloga, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na blogu i prowadzić działania marketingowe. Czy wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Więcej informacji w Polityce Prywatności

Polityka Prywatności
Close